Česk Spořitelna George

DeliveO - Dobře vyladný systm pro doručovn Deliveo vm ušetř prci minimln jednoho človka!Deliveo.

Mte zjem o reklamu? Kupte si textový odkaz na tto pozici!

Venkovn vřivkypro celoročn provoz od Villeroy & Boch a tak originl Jacuzzi vřivky.Digitalizace VHSs vylepšenm obrazu i zvuku na profesionlnch VHS videopřehrvačch.a rady a pomoc s přihlšenm k ostatnm bankovnm i nebankovnm ternetov bankovnictv Mojebanka a George.Nebankovn půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a dalš tipy na bankovn i nebankovn služby.

Georgeje nov aplikaceČesk Spořitelny, kter slouž k přihlšen a vstupu do vašeho bankovnho čtu resp. do čtu Servis24. George, Vš průvodce svtem financ dle reklam a kompletnho PR a propagace Česk spořitelny slibuje opravdu revolučn přstup a přehled vašich financ. Vstup do systmu je velmi jednoduchý, za pomoc Klientskho čsla nebo uživatelskho jmna, kter použvte pro službuServis24se můžete přhlsit i do systmu George.

Chytr vyhledvn -zadte slovo nebo čslo souvisejc s platbou a George ji bhem vteřiny najde

Automatick třdn plateb -George pečliv roztřd vaše výdaje tak, že přesn vte, za co a kolik platte.

George v mobilu -aplikace je ke stažen tak pro chytr mobiln telefony. Přes tuto Appku můžete mnit limity, zablokovat kartu nebo jakkoliv dalš přkazy spojen s vašm čtem.

Bezpečnost -nkolik možnost potvrzen plateb a přihlšen

NonStop poradce- George vm kdykoliv zodpov vaše dotazy, m Chat online

Zsady bezpečnho vstupu do George CSAS:

Pozor na odkazy - ujistte se, že jste na webovou strnku

Sprvný certifikt - kliknutm na zmeček v adresnm řdku si ovřte, že certifikt byl vydn pro

Sprvn URL - ubezpečte se, že vidte v adresnm řdku URL adresu

Jak už jsem zmnil, aplikace George je k dostn tak ve verzi pro mobiln telefony. Tato aplikace s nzvemGeorge Gofunguje na zařzench s operačnm systmemAndroid 4.4a novjš a tak naiOS 10.0a novjš.

Takto vypad strnka pro přihlšen a vstup do My George neboli George Csas (Česk Spořitelna)

UČesk Spořitelnymm osobn nkolik čtů aServis 24tak jak je nyn již řdku let funkčn, vizuln přehledný je to nejlepš co ČS m. Snaha dohnat modern banky typumBank aplikac Georgeje pomrn smvn. Sm sem se tam už dvakrt :D ano dvakrt přihlsil, ale ani jednou jsem nenašel zůstatek mých čtů. Tak nevm jestli toMy GeorgeneboGeorge Goneum, nebo si to musm nkde nastavit :-/. Při poslednm přihlšen a vstupu do George od Česk Spořitelny vybhlo přes celou obrazovku okno s novinkou, že nyn se zadvaj čsla čtu do jednoho řdku, že to ušetř čas... :D Jestli v ČS přišli na toto až nyn a prezentuj to vGeorgejako ultra novinku.. obvm se toho, že jdro celho George systmu nebude optimln.

Provozovatelemwebových strnek je: GENES Media s.r.o.

Prvnick osoba podnikajc dle obchodnho zkona zapsan v obchodnm rejstřku Mstský soud v Praze spisov značkaC 176292. IČ: 24809535, DIČ: CZ24809535

Sdlem: Zbraslavsk 55/5a, Praha 5 - Mal Chuchle, 159 00

上一篇:George klč

下一篇:George Orwell OSOBNOSTIcz